Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

 

2 doktor ve 2 diyetisyen olarak çıktığımız yolda amacımız sağlık ile ilgili konularda sizi bilgi kirliliğinden kurtarmaktı. Bu doğrultuda kendi alanlarımızda yaptığımız araştırmalar sonucunda bilgi ve tecrübelerimiz ile size en doğru bilgileri ulaştırmaya çalışıyoruz.

Hepimiz biliyoruz ki gelişen teknoloji ile birlikte gerek internet ortamında gerekse sosyal medya platformlarında bilgiye ulaşmak çok kolaylaştı. Fakat bu kolaylık beraberinde bazı sorunları da beraberinde getirdi. Bunlardan biri de konunun uzmanı olmayan kişiler tarafından ortaya atılan bilgiler sonucu oluşan bilgi kirliliği. Hiçbir bilimsel veriye dayanmayan bilgiler internet ortamında
kolayca yayılmakta ve büyük bir kitle ise bu bilgilerin güvenirliğini sorgulamadan bu bilgilere inanmaktadır.

Biz de tam olarak bu sorunun çözümünde üzerimize düşeni yapmak adına her birimiz kendi alanımızda bilgi ve tecrübelerimizle size en doğru bilgiyi ulaştırmayı amaçladık. Diyetisyenlerimiz dengeli ve düzenli beslenme, kilo yönetimi, anne ve çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi gibi konularda sizinle tecrübe ve bilginlerini paylaşırken; doktorlarımız hastalıkların tanı, tedavi ve belirtilerini sizinle paylaşıyor.

Sizlerden de kaynağı bilinmeyen, doğruluğunu araştırmadığınız ve konunun uzmanı olmayan kişilerce
paylaşılan bilgilere itibar etmemenizi istiyoruz.

blog sağlık